Şoförler Odası Yeni Yönetiminden Vali Güvençer’e Ziyaret

Manisa’da 25 Mart 2018 tarihinde yapılan seçimlerde göreve gelen Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanımız Salih Karaağaç ve Yönetimi Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 Ziyarette konuşan Oda Başkanımız Karaağaç, “Öncelikle Sayın Valim, çok yoğun programınıza rağmen bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.  Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetimi olarak 25 Mart 2018 de yapılan seçimlerde,  daha önce de bu Oda’da 18 yıl görev yapmam vesilesiyle aday olduk ve esnafımız bizi seçtiler. Biz de Yönetim olarak ilk ziyaretimizi size yapmak istedik. 2 bin 200’e yakın üyemiz var. Bunların içerisinde şehir içi halk otobüsleri, servisçi, nakliyeci, taksici arkadaşlarımız var, hepsi bizim üyelerimiz. Manisa içerisinde bu arkadaşlarımız hizmet veriyorlar. Bu 4 yıllık süreçte sizlerin tavsiyeleri ve direktifleriyle Manisa halkına en iyi hizmeti sunacağımıza emin olabilirsiniz. Oda olarak bizden beklentileriniz, emirleriniz olursa,  Oda olarak katkı sağlayacağımızı iletmek istedik. Tekrar sizlerle beraber olma şansını bize verdiğiniz için sizlere teşekkür ederim” dedi.

Vali Güvençer de ziyaretleri için Başkan Karaağaç’a teşekkür ederek “Ben de Manisa Valisi olarak vatandaşımıza hizmet ederken, özellikle ulaştırma sektöründe ilimizin trafikle ilgili yaşadığı bütün sorunların hallinde birinci derecede yardımlarından yararlandığımız Manisa Şoförler Odasının Başkanlığına yeni seçilen değerli Başkanımızı ve yeni Yönetim Kurulumuzu yürekten kutluyorum. Hem tanışmak,  hem de iş birliği konusunda kendisinden beklenilenlere cevap vermeye hazır olduklarını beyan etmek üzere Makama teşrif etmişler. Ben, kendilerini bir kez daha görmüş olmaktan duyduğum mutluluğumu ifade etmek istiyorum, hem de üstlendikleri son derece önemli ve ağır görevde kendilerine kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.

tesk
turktuv
gib
meskop
kumer
tsof
manisatso
meskob